Episode 29

#29 Denisa Říha Palečková o vědomém milování

Denisa Říha Palečková je přední česká lektorka sexuality a partnerských vztahů. Od roku 2002 vede semináře, přednáší, publikuje a vystupuje v médiích. Ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života.

A že lásku a vášeň lze žít v jednom vztahu i po 20 letech.

Spoluzakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství a masážního studia Tantra Spa Prague. Lekorka výcviku Core Touch a tzv. vaginálního mapování.

Pro další informace, články a videa na téma partnerství, intimity, osobního rozvoje navštivte www.denisapaleckova.cz

Rozhovor si můžete poslechnout i na našem YouTube kanálu Podcast Ve vlastních rukou.

Povídaly jsme si o:

  • jejích počátcích zkoumání sexuality
  • o knize Božská cesta sexuální lásky od Barry Long
  • konceptu vědomého milování
  • o uvolňování napětí a pocitu blaženosti
  • o rozdílech prožívání sexu v mladém a zralém věku u žen a mužů
  • jak objevit svoji přirozenost a sex-appeal
  • jak si vybrat vhodného partnera
  • o léčení ženských rodových linií
  • jak se vrátit sama k sobě

About the Podcast

Show artwork for Ve vlastních rukou
Ve vlastních rukou
Ve vlastních rukou je podcast o tom, jak převzít zodpodvědnost za svůj život a udělat si ho takový, jaký jej chceme mít. Společně s našimi hosty budeme sdílet životní transformace a inspirovat k tomu, abychom si dovolili vydat se svou vlastní cestou.

About your hosts

Profile picture for Barbora Micenková

Barbora Micenková

“Čím víc vím, tím víc vím, že nic nevím.” Celý život mě to táhne zkoumat a ptát se. Nacházím spojitosti tam, kde je málokdo čeká, a ráda nahlížím na stará témata z nových úhlů. V tomto podcastu chci dávat prostor rozmanitým pohledům a budovat mosty mezi světem racionálním a duchovním, protože věřím, že se doplňují, a že pravda často leží někde uprostřed. Většinu dospělého života jsem strávila v počítačových vědách a jeho podstatnou část i na cestách. Až skrze porody svých dětí se mi otevřel nový rozměr života a já mohla vstoupit do vlastní síly.
Profile picture for Laura Ogik

Laura Ogik

Přinášíme vám příběhy a tipy od významných i méně známých osobností, které vám mohou být inspirací ve vašem každodenním životě, ale také při plnění vašich snů. Krásný poslech vám všem přeji, Laura