Episode 19

Andrea Kašová: O sebevědomí a seberozvoji

Rozhovor s Andreou Kašovou, mentorkou "self-confidence" pro jednotlivce, skupiny, profesionální sportovce a firmy. 

Andrea je zakladatelka laskavého projektu Jsi žena, jehož podstatou je osvěta ženství, cykličnosti, umění sebelásky, návrat k ženskému principu a rozvíjení ženské energie. 

Andrea má také 12-ti leté zkušenosti z marketingu, reklamy, retailu a gastronomie. Zabývala se CSR, pracovala s neziskovými organizacemi, potravinovými bankami a dětskými domovy.

Věnuje se také střevnímu mikrobiomu a probiotické péči, je osobním trenérem fitness a vede soukromé lekce jógy. Natáčí řízené meditace na zklidnění a koncentraci. Pracuje s energiemi (shamballa, imara reiki).

Odkaz na web Andrey

V rozhovoru jsme si povídaly o:

  • tom, jak najít sebevědomí
  • životních křižovatkách v partnerství
  • kariéře v korporátu a mentoringu žen a mužů
  • jaká jsou úskalí popularity na Instagramu
  • střevnímu mikrobiomu a probiotické péči, jak Andree pomohla s ekzémem

About the Podcast

Show artwork for Ve vlastních rukou
Ve vlastních rukou
Ve vlastních rukou je podcast o tom, jak převzít zodpodvědnost za svůj život a udělat si ho takový, jaký jej chceme mít. Společně s našimi hosty budeme sdílet životní transformace a inspirovat k tomu, abychom si dovolili vydat se svou vlastní cestou.

About your hosts

Profile picture for Barbora Micenková

Barbora Micenková

“Čím víc vím, tím víc vím, že nic nevím.” Celý život mě to táhne zkoumat a ptát se. Nacházím spojitosti tam, kde je málokdo čeká, a ráda nahlížím na stará témata z nových úhlů. V tomto podcastu chci dávat prostor rozmanitým pohledům a budovat mosty mezi světem racionálním a duchovním, protože věřím, že se doplňují, a že pravda často leží někde uprostřed. Většinu dospělého života jsem strávila v počítačových vědách a jeho podstatnou část i na cestách. Až skrze porody svých dětí se mi otevřel nový rozměr života a já mohla vstoupit do vlastní síly.
Profile picture for Laura Ogik

Laura Ogik

Přinášíme vám příběhy a tipy od významných i méně známých osobností, které vám mohou být inspirací ve vašem každodenním životě, ale také při plnění vašich snů. Krásný poslech vám všem přeji, Laura