Episode 14

Libor Váňa: Návrat sám k sobě

Libor Váňa provází a podporuje lidi na cestách za sebepoznáním a sám má za sebou velmi výjimečné zkušenosti: absolvoval 40-ti denní půst, po jehož většinu pil pouze destilovanou vodu, a strávil zatím celkem 108 dní ve tmě, nejdéle na 7 týdnů v kuse. V našem rozhovoru sdílí intimní zážitky ze své cesty k sebepoznání, životní moudrost i tipy pro ty, kteří se na svou cestu teprve vydávají.

Povídali jsme si o

  • zážitcích ze 40-ti denního půstu
  • závislostech, které máme, aniž bychom si je uvědomovali
  • nutných krocích na cestě k sebepoznání
  • návratu k sobě u žen a mužů
  • karmických vztazích
  • pobytech ve tmě
  • jak začít pracovat na sobě

Kontakt na Libora: liborvana.cz, Youtube, IG, FB

About the Podcast

Show artwork for Ve vlastních rukou
Ve vlastních rukou
Ve vlastních rukou je podcast o tom, jak převzít zodpodvědnost za svůj život a udělat si ho takový, jaký jej chceme mít. Společně s našimi hosty budeme sdílet životní transformace a inspirovat k tomu, abychom si dovolili vydat se svou vlastní cestou.

About your hosts

Profile picture for Barbora Micenková

Barbora Micenková

“Čím víc vím, tím víc vím, že nic nevím.” Celý život mě to táhne zkoumat a ptát se. Nacházím spojitosti tam, kde je málokdo čeká, a ráda nahlížím na stará témata z nových úhlů. V tomto podcastu chci dávat prostor rozmanitým pohledům a budovat mosty mezi světem racionálním a duchovním, protože věřím, že se doplňují, a že pravda často leží někde uprostřed. Většinu dospělého života jsem strávila v počítačových vědách a jeho podstatnou část i na cestách. Až skrze porody svých dětí se mi otevřel nový rozměr života a já mohla vstoupit do vlastní síly.
Profile picture for Laura Ogik

Laura Ogik

Přinášíme vám příběhy a tipy od významných i méně známých osobností, které vám mohou být inspirací ve vašem každodenním životě, ale také při plnění vašich snů. Krásný poslech vám všem přeji, Laura