Episode 16

Matky & Dcery s Nelou a Jasmine Müllerovou

Při příležitosti oslav dnešního Dne matek jsme k rozhovoru pozvaly Nelu a Jasmine Müllerovou, maminku s dcerou, jejichž misí je pomáhat ženám pracovat na svých blocích, které je brzdí v aktuálním životě, žít svobodný a naplněný život.

Dozvíte se:

  • jak čistit ženské a mužské rodové linie
  • o cestě jógy a ženství
  • jak se otevřít svobodě a hojnosti
  • tipy na osobní rozvoj

Kontakty:

Jasmine: https://www.instagram.com/zenska_smyslnost

Nela: https://www.instagram.com/treenela/

About the Podcast

Show artwork for Ve vlastních rukou
Ve vlastních rukou
Ve vlastních rukou je podcast o tom, jak převzít zodpodvědnost za svůj život a udělat si ho takový, jaký jej chceme mít. Společně s našimi hosty budeme sdílet životní transformace a inspirovat k tomu, abychom si dovolili vydat se svou vlastní cestou.

About your hosts

Profile picture for Barbora Micenková

Barbora Micenková

“Čím víc vím, tím víc vím, že nic nevím.” Celý život mě to táhne zkoumat a ptát se. Nacházím spojitosti tam, kde je málokdo čeká, a ráda nahlížím na stará témata z nových úhlů. V tomto podcastu chci dávat prostor rozmanitým pohledům a budovat mosty mezi světem racionálním a duchovním, protože věřím, že se doplňují, a že pravda často leží někde uprostřed. Většinu dospělého života jsem strávila v počítačových vědách a jeho podstatnou část i na cestách. Až skrze porody svých dětí se mi otevřel nový rozměr života a já mohla vstoupit do vlastní síly.
Profile picture for Laura Ogik

Laura Ogik

Přinášíme vám příběhy a tipy od významných i méně známých osobností, které vám mohou být inspirací ve vašem každodenním životě, ale také při plnění vašich snů. Krásný poslech vám všem přeji, Laura