Ve vlastních rukou

Udělejme si život takový, jaký jej chceme mít.

00:00:00/01:23:08

About the Podcast

Show artwork for Ve vlastních rukou
Ve vlastních rukou
Ve vlastních rukou je podcast o tom, jak převzít zodpodvědnost za svůj život a udělat si ho takový, jaký jej chceme mít. Společně s našimi hosty budeme sdílet životní transformace a inspirovat k tomu, abychom si dovolili vydat se svou vlastní cestou.

About your hosts

Profile picture for Barbora Micenková

Barbora Micenková

“Čím víc vím, tím víc vím, že nic nevím.” Celý život mě to táhne zkoumat a ptát se. Nacházím spojitosti tam, kde je málokdo čeká, a ráda nahlížím na stará témata z nových úhlů. V tomto podcastu chci dávat prostor rozmanitým pohledům a budovat mosty mezi světem racionálním a duchovním, protože věřím, že se doplňují, a že pravda často leží někde uprostřed. Většinu dospělého života jsem strávila v počítačových vědách a jeho podstatnou část i na cestách. Až skrze porody svých dětí se mi otevřel nový rozměr života a já mohla vstoupit do vlastní síly.
Profile picture for Laura Ogik

Laura Ogik

Všechny odpovědi máme již ukotvené sami v sobě a je potřeba si je jen zvědomit. Tak získáme odpovědi na své niterné otázky a najdeme mapu, která nás povede na cestě za svým potenciálem. Příběhy a osudy jiných významných i méně známých lidí nám mohou být inspirací, ale je to vždy vnitřní žár, který nás vede kupředu a je potřeba ho neustále rozdmýchávat, aby neuhasl. Proto vám přinášíme rozhovory s různými zajímavými osobnostmi, abyste si uvědomili, jak podobná je vaše esence a že v jádru fungujeme na stejném principu a jsme si velmi podobní. Krásný poslech Vám všem přeji, Laura